fbpx

Plaukų aksesuarai iš celiuliuozės acetato.

Visi BALMAIN HAIR plaukų aksesuarai Pince a Cheveux ir Barrette pour Cheveux yra pagaminti iš celiuliozės acetato, tai yra, bioplastiko.

Ar kada susimąstėte, iš ko ir kaip gaminami skirtingi plaukų aksesuarai, kurie, kaip taisyklė, pasirenkami tik pagal vizualinį patrauklumą? Jei esate iš tų žmonių, kurie vertina gaminio kokybę, saugumą savo sveikatai ir ekologiškumą, tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį į gaminio medžiagą.
Visi Balmain Hair plaukų aksesuarai gaminami Oyonnax mieste Prancūzijoje. Žaliavos gaminamos Italijoje.
Kalbant apie plaukų aksesuarus, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, iš ko jie yra pagaminti!
BALMAIN HAIR Pince a Cheveux krabo tipo plaukų segtukai yra pagaminti naudojant specialią patentuotą elastinę juostą, kuri užtikrina, kad papuošalas patikimai įsitvirtins plaukuose ir nepažeis plaukų, skirtingai nei gaminiai su metaline spyruokle.
BALMAIN HAIR Barrette pour Cheveux plaukų segtuko paviršius, esantis priešais arkinę spyruoklę, yra padengtas specialia silikonine medžiaga, kuri apsaugo plaukus nuo pažeidimo ir lūžinėjimo juos suspaudžiant bei užtikrina tvirtą plaukų aksesuaro fiksaciją šukuosenoje.

Kas yra celiuliozės acetatas arba bioplastikas?
Celiuliozės acetatas yra junginys, gaunamas perdirbant augalinę celiuliozę. Celiuliozės acetatas yra vienintelis „plastikas“, kuris nėra pagamintas iš naftos ir kuriame nėra gamtai kenksmingų medžiagų. Celiuliozės acetatą dar 1865 metais atrado prancūzų chemikas Paulas Schutzenbergas. Plačiau jis buvo pristatytas 1894 m. Anglijoje. Ši medžiaga buvo naudojama tokiose pramonės šakose kaip kino, kompiuterinės technologijos ir tekstilė, juvelyriniai dirbiniai. Bioplastikas nesukelia alergijos, yra saugus odai ir gamtai. Šis unikalus ir kokybiškas lydinys vadinamas prancūziška prabanga ir labai dažnai naudojamas prabangių prekių ženklų akinių rėmelių gamyboje.
Balmain plaukų aksesuarai skiriasi tuo, kad yra rankų darbo, o ne masinės gamybos, ir yra pagaminti iš celiuliozės acetato, o ne iš plastiko. Gamybos procesas taip pat ypatingas. Priedai liejami ne formomis, o visi linkiai ir
dalys yra formuojamos rankomis. Įvairioms formoms išpjauti naudojamas frezavimas arba pjovimas lazeriu. Gražiai blizgus ir lygus paviršius išgaunamas ne dėl lako sluoksnio, o dėl ilgo poliravimo natūralaus medžio kamuoliukais.

Kodėl celiuliozės acetatas yra tokia vertinga medžiaga?
* Visų pirma, būtent dėl ​​to, kad šioje medžiagoje nėra aliejaus. Vadinasi, ji nekenksminga gamtai. Priemonės nesukelia alergijos, yra saugios odai ir gamtai.
* Antra, ši medžiaga yra kokybiškesnė nei įprastas plastikas. Ji yra lengvesnė, lygesnė, atsparesnė dilimui ir ilgaamžiškesnė, todėl aksesuarai iš celiuliozės acetato yra brangesni.
* Trečias medžiagos privalumas – plati spalvų gama ir celiuliozės acetato lydinio skaidrumo laipsnis, leidžiantis sukurti unikalius skirtingų tonų ir spalvų plaukų aksesuarus.
Aksesuarai iš celiuliozės acetato yra brangesni, tačiau tikrai nepasigailėsite, nes tai patvarus ir labai kokybiškas gaminys. Pagalvokite apie tai kaip apie investiciją į kokybę, gamtą ir savo sveikatą, mėgaudamiesi prabanga ir pasitenkinimu.
Kartoninė plaukų aksesuarų pakuotė pagaminta iš biologiškai skaidžių medžiagų. Be to, patys gaminiai gaminami iš celiuliozės acetato. Jis yra biologiškai skaidus ir hipoalergiškas. Žaliavos gaminamos Italijoje. Tada aksesuarai gaminami Prancūzijoje, kur visos kolekcijos gaminamos nuosavame gamybos fabrike Oyonnais mieste.
Celiuliozės acetato aksesuarų privalumai:
– Patvarūs
– Nekenksmingi gamtai/biologiškai skaidūs
– Rankų darbo
– Lengvi ir patoūs
– Hipoalergiški

Ar žinote apie kasdien naudojamo plastiko pavojų žmogaus organizmui ir gamtai? Tikriausiai ne, nes plastikas tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi ir kasdien su plastiku susiduriame daugybę kartų ir naudojame jį visur. Gryno plastiko toksiškumas yra žemas. Bet mes nenaudojame tokio pavidalo plastiko, į jį visada pridedama daugybė toksiškų priedų. Pavyzdžiui, plastifikatoriai, tokie kaip adipatai ir ftalatai, dažnai pridedami prie standžių ir trapių plastikų, tokių kaip polivinilchloridas (PVC), kad PVC būtų pakankamai lankstus. Maisto pakuotės ir vaikiški žaislai dažniausiai gaminami iš PVC.

Kyla pavojus, kad šios medžiagos pateks į maistą ir į organizmą. O ftalatai, arba audinių minkštikliai, veikia žmogaus hormonų sistemą. Pasaulio sveikatos organizacija ir Tarptautinė vėžio tyrimų agentūra paskelbė vinilo chloridą polivinilchlorido pirmtaką, kancerogeniniu žmonėms. Taip pat žinoma, kad iš polistireno maisto indų (stirolo putplasčio maisto dėžučių) nutekančios medžiagos sutrikdo hormonų sistemą ir yra kancerogeninės. Kaitinamas plastikas tampa toksiškas. 2011 m. atliktas tyrimas, rastas JAV nacionalinių sveikatos institutų duomenų bazėje, atskleidė, kad beveik visi plastikiniai gaminiai išskiria chemines medžiagas, kurios imituoja estrogeno poveikį organizmui.

Vengti plastiko kasdieniame gyvenime greičiausiai bus labai sudėtinga užduotis, tačiau pirmiausia reikia įsisąmoninti, iš ko pagaminti produktai, kuriuos perkame ir vartojame.
Renkantis priedus, didelę reikšmę turi medžiaga. Pavyzdžiui, yra tiek daug skirtingų variantų, kai kalbama apie akinių rėmelius ir plaukų segtukus. Kad būtų lengviau pasirinkti, atkreipkite dėmesį į medžiagą. Aksesuarai iš celiuliozės acetato yra brangesni, tačiau tikrai nepasigailėsite, nes tai patvaresnis gaminys. Pagalvokite apie tai kaip apie investiciją į kokybę, gamtą ir save.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *