fbpx

LHAM MESTOUR – Balmain Hair kūrybos vadovė.

Maroko – olandų kirpėja, kilusi iš Kasablankos. Vaikystėje persikėlė gyventi į Nyderlandus. Vėliau trumpam grįžo į Maroką, o tada, kai buvo paauglė, vėl grįžo į Nyderlandus. Ilham nuo vaikystės aistringai domėjosi plaukais Maroke, kur itin svarbi moterų plaukų priežiūros kultūra. Jos domėjimasis plaukais prasidėjo nuo to, kad ji buvo sužavėta plaukų transformacijos poveikiu žmonėms, ir nuo tada ji nebenorėjo daryti nieko kito, tik užsiimti moterų įvaizdžių keitimu.

Turėdama ilgametę darbo mados savaitėse patirtį, ji dirbo plaukų stiliste Armani, Burberry, Max Mara, Fendi Ricko Owens, Ferragamo ir Zac Posen šou, su garsiomis pasaulio įžymybėmis ir geriausiais modeliais. Ilham Mestour yra įkvepianti ir ambicingas profesionalė, kuri buvo paprašyta tapti naująja „Balmain Hair“ meno vadove.

Tą pačią dieną, kai ji pradėjo eiti šias naujas pareigas, ji ir dalis Balmain komandos davė interviu. Kasper Heemskerk, Balmain Hair tarptautinių mokymų direktorius, šiek tiek plačiau paaiškino apie prekės ženklą ir paminėjo, kad Balmain Hair yra pirmasis mados prekės ženklas, turintis plaukų priežiūros liniją, kuri suteikia prekės ženklui unikalumo. Balmain Hair siūlo platų produktų asortimentą visų tipų plaukams, o dabar, kai Ilham ėmėsi šio vaidmens, ji nekantrauja praturtinti kompaniją savo žiniomis ir įgūdžiais.

Ji mano, kad vienas iš būdų – sukurti daugiau garbanotiems plaukams skirtų produktų. Be to, Ilham Mestour Amsterdame turi savo grožio akademiją.

Mados savaičių veteranė kūrė Armani, Burberry, Gucci, Valentino, Givenchy, Max Mara, Fendi, Rick Owens, Ferragamo ir Zac Posen įvaizdžius užkulisiuose. Meistrė dirbo su įžymybėmis, garsiausiais modeliais ir karališkosios šeimos nariais. Į įspūdingą jos klientų sąrašą įtraukta Nyderlandų karalienė Maxima, Naomi Campbell, Kate Moss, Farida Khelfa, Imaan Hammam, Carla Bruni, Amina Muaddi, Mona Zaki, Samira Said, Nadine Nassib ir daugelis kitų.

“Balmain Hair Couture žinau daugiau nei 20 metų, o mūsų draugystę dabar sutvirtino nuostabus bendradarbiavimas, kuriame mus vienija tą pati vizija ir aistra“, – „Vogue Arabia“ pasakojo Ilham Mestour.
„Aš tikrai džiaugiuosi šiuo nauju nuotykiu“.
Balmain Hair Couture taip pat turi ryšių su Olandija: prekės ženklas buvo pristatytas po to, kai Pierre’as Balmainas pradėjo bendradarbiauti su jaunu perukų kūrėju Dick Guliker, kilusiu iš Nyderlandų.
Šaltiniai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *