fbpx

Cecile Zarokian bendradarbiavimas su Balmain Hair.

“Parfumerija yra menas, ir, kaip ir bet kuris menas, tai visų pirma visą gyvenimą trunkanti aistra ir nuolatinis patirties tobulinimas!” – Cecile Zarokian.

Cecile Zarokian kvepalų industrijoje dirba daugiau nei 15 metų. Savo karjerą ji pradėjo Prancūzijoje Grasse, Robertet Paris kvepalų namuose. Ten Cecile nuodugniai studijavo natūralių medžiagų aromatų ir kvapų meną. Po treniruočių ji nusprendė sukurti savo pirmuosius kvepalus – Epic Woman for Amouage, prieš pat baigdama studijas ISIPCA (Tarptautinė parfumerijos mokykla, kurią 1970 m. Versalyje įkūrė Jean-Jacques Guerlain). Šie kvepalai vis dar yra vieni geriausiai parduodamų kvepalų Amouage namuose.

Amouage aromato sudėtis apima ilgą mąstymo procesą apie kvepalų kompozicijos istoriją – ką ji apibūdina, ką reprezentuoja, ką nori, kad jaustume.
Baigusi studijas Robertet Paris,  Cécile prisijungė prie žinomo parfumerio Michelio Almairac komandos. Dirbdama kartu su Micheliu Almairac, Cécile atranda jai būdingų aromatų puokštę.
Paklausta, koks jos mėgstamiausias kvapas, jai labai sunku atsakyti, nes kvapų pasaulis – begalinis. Tačiau maža smulkmena, ji pažymi, kad ją labai palietė jos vyro kvapas – Chanel Allure HOMME.

Kiekvienas kvapas yra žinutė. Kai Cécile pasineria į pasaulį, kurį bando sukurti, ji pirmiausia pasirenka keletą pagrindinių aromatinių komponentų, kurie yra kvapo centre. Šiuos ingredientus papildo natūralūs aromatai, leidžiantys palaipsniui atrasti skirtingus kvepalų aspektus ir variacijas. Dauguma ingredientų yra natūralios esencijos, o kartu jos sukelia intensyvias emocijas, naudotojui sukelia malonius prisiminimus. Cecile stengiasi sukurti kvapą, kuris peržengia ribą tarp pažįstamo ir nežinomo.

Dirbdama su geriausiais natūraliais ingredientais ir sintetinėmis molekulėmis, ji pabrėžia galutinio sudėties subrandinimo ir ilgo laikymo alkoholyje svarbą, kad kiekvienas komponentas išlaisvintų visą savo aromato galią. 2011 m. ji su dizaineriu-iliustratoriumi Matthew Apriuga sukūrė meno projektą [IP]01, kuris sulaukė pasaulinio pripažinimo. Paroda apkeliavo visą Europą (Paryžius 2011, Londonas 2013, Trienale di Milano 2014). [IP]01 pavadinimas ir tikslas buvo tobulai suderinti šešis vaizdinius ir šešis kvapus. Kiekviena visata sukuria kitą, ir atvirkščiai: „Teptukas seka aromatingą pasakojimą, o nosis vadovauja piešiniui“. Šis pripažinimas buvo svarbus postūmis jos karjerai.

Paveldo kolekcija – Balmain Hair’s Anniversary Heritage Collection
2022 m. Cécile pasišventė specialiai Balmain Hair Heritage plaukų kvepalų kolekcijos pristatymui. Šiai istorinei akimirkai, 50-mečiui, ji sukūrė tris unikalius „Balmain Hair“ kvepalus, kurie puikiai atspindi tik „Balmain Hair“ kvepalams būdingą prabangą ir paslaptį.
Cardamom 1974 – Skaityti daugiau: ČIA
Vetiver 1974 – Skaityti daugiau: ČIA
Ginger 1974 – Skaityti daugiau: ČIA
1974-ieji mini šią istorinę datą, kai prasidėjo Dicko Gulikerio ir BALMAIN Paris mados namų įkūrėjo Pierre’o Alexandre’o Claudiuso Balmano bendradarbiavimas. 1974-ieji laikomi Balmain Hair gimimo metais.
Kiekvienas iš šių unisex kvapų yra sukurtas iš aukščiausios kokybės ingredientų, skirtų sustiprinti natūralų jūsų plaukų patrauklumą ir kartu suteikti priklausomybę sukeliantį, ilgai išliekantį kvapą. Šis išskirtinio kvapo ir plaukų priežiūros derinys puikiai atitinka vartotojų įmantraus grožio troškimą. »
Šaltiniai:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *