fbpx

Balmain Hair Care & Styling produktų mokymai 26.03

Balmain Hair Baltic su pasididžiavimu praneša apie neseniai įvykusius itin sėkmingus plaukų stilizavimo ir plaukų dažymo mokymus, kurie vyko 26-27 d. kovo mėnesį Tradehouse mokymų centre Taline. Mokymuose dalyvavo ir profesionalūs meistrai, ir norintys patobulinti savo su plaukais susijusias žinias ir pasisemti įkvėpimo.
Mokymų tikslas buvo supažindinti dalyvius su šiuolaikinėmis plaukų pasaulio tendencijomis ir geriausiomis technikomis plaukų formavimo srityje, bei suteikti praktinės patirties ir žinių plaukų dažymo srityje. Dalyviai gyrė mokymus už įvairiapusiškumą, interaktyvumą ir profesionalumą.
Kiekvienas turėjo unikalią galimybę tiesiogiai mokytis iš tarptautinio Balmain Hair trenerio Gačio Timofejevo.
Mokymai atnešė daug naujų idėjų ir įgūdžių, kuriuos galima pritaikyti savo kasdieniame darbe, ar kuriant asmeninį stilių. Mus sužavėjo itin lengvai ir greitai sukurtos nuostabios šukuosenos, kurias sukūrė Balmain Hair komanda.  Taip pat turėjome garbės priimti Balmain Hair Group atstovus Edwin Vroegindeweij ir Frank de Vries. Tariame didelį AČIŪ Balmain Hair Baltic komandai ir modeliams, kurie visus mokymus pavertė nuostabiu šou!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *